Shawn Carter by Hublot Classic – Jay Z v roli návrhára hodiniek

Jay-Z je majstrom nielen vo svojom obore. Najnovšie sa začal aktívne podieľať aj na vlastnej značke hodiniek. Prečo nenosiť niečo, čo naozaj odzrkadľuje jeho osobnosť a štýl? Shawn Carter je limitovaná edícia hodiniek, ktoré už na prvý pohľad priam sršia luxusom a gracióznosťou.

V minulosti sa šepkalo , že Jay uzavrel dohodu s Hublot , aj keď to nebolo úplne potvrdené . Bolo to pred dvoma rokmi. Za túto dobu sme videli na zápästí Jay-Z množstvo modelov hodiniek vrátane Richard Mille RM027 na US Open a JLC Reverso , Rolex Day – Date II , a AP – Chrono Tourbillon na javisku v Carnegie Hall. Asi aj z tohto dôvodu sa začali rozširovať reči, že Jay-Z ukončil zmluvu s Hublot. Opak bol však pravdou.

Shawn Carter x Hublot Classic Fusion Watch

 

Hodinky Hublot classic fusion watch uzreli svetlo sveta a zatvorili ústa všetkým neprajníkom. Shawn Carter by Hublot Classic Fusion majú rovnaké technické prostriedky ako bežné Classic Fusion. Disponujú s  90-hodinovou výkonovou rezervou a vodotesnosťou do  50 metrov.

ShawnCarterByHublot-5.jpg

Decentný materiál tradičné žlté zlato pôsobí v spojení s tmavým aligátorovým náramkom priem jedinečne. Celý vzhľad je zameraný predovšetkým na premyslené detaily, ktoré vdýchli hodinkám jedinečnosť. Ak nie ste práve vyznávačom zlatých predmetov, vybrať si môžete prevedenie v čiernej keramike, ktoré pôsobí tajomne a mužne. Oba druhy, žlté zlato a čierne keramické hodinky budú k dispozícii 20. novembra v Shawn Carter – New Yorku. Zároveň aj vo vybraných butikoch Hublot.Pridaj komentár